no filters applied
179 offers
DREAMLAND PROJECT
DREAMLAND PROJECT
Indonesia, Bali, Badung Regency, South Kuta District, Puri Gading
Object typeResidential
Completion dateQ1 2025
DeveloperFEEELS
Total areafrom 65 m² to 114 m²
Down Payment45%
1 bedroomfrom 65 m²from 298 000 $
2 bedroomsfrom 105 m²from 290 500 $
3 bedroomsfrom 114 m²from 339 500 $
from 290 500 $from 2 767 $/m²
APARTMENT CANGGU PROJECT
APARTMENT CANGGU PROJECT
Indonesia, Bali, Badung Regency, North Kuta District, Canggu village
Object typeResidential
Completion dateQ1 2025
DeveloperNEXA INTERNATIONAL CORP
Total areafrom 42 m² to 42 m²
Down Payment35%
1 bedroomfrom 42 m²from 128 000 $
from 128 000 $from 3 048 $/m²
11-11 ULUWATU
11-11 ULUWATU
Indonesia, Bali, Badung Regency, South Kuta District, Jalan Labuansait, 54
Object typeResidential
Completion dateQ3 2027
DeveloperParalian
Total areafrom 69 m² to 139 m²
Down Payment30%
1 bedroomfrom 69 m²from 445 000 $
2 bedroomsfrom 102 m²from 645 000 $
from 445 000 $from 5 360 $/m²
Kabakaba Village
Kabakaba Village
Object typeResidential
Completion dateQ4 2024
DeveloperPredmet
Total areafrom 181 m² to 181 m²
Down Payment100%
3 bedroomsfrom 181 m²from 950 000 $
from 950 000 $from 5 246 $/m²
Lofts Ubud
Lofts Ubud
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Ubud
Object typeResidential
Completion dateQ4 2025
DeveloperBalix
Total areafrom 65 m² to 65 m²
Down Payment30%
1 bedroomfrom 65 m²from 160 000 $
from 160 000 $from 2 154 $/m²
Pantai Apartments
Pantai Apartments
Indonesia, Bali, Badung Regency, North Kuta District, Jl.Pantai Berawa, 41
Object typeResidential
Completion dateQ4 2025
DeveloperPREMIER DEVELOPMENT
Total areafrom 41 m² to 69 m²
Down Payment30%
1 bedroomfrom 41 m²from 170 000 $
2 bedroomsfrom 52 m²from 185 000 $
from 170 000 $from 2 464 $/m²
OCTA SUN RESIDENCE
OCTA SUN RESIDENCE
Indonesia, Bali, Badung Regency, South Kuta District, poselok Nusa Dua
Object typeResidential
Completion dateQ4 2025
DeveloperSeven Sky
Total areafrom 120 m² to 160 m²
Down Payment50%
2 bedroomsfrom 120 m²from 296 000 $
3 bedroomsfrom 160 m²from 360 000 $
4 bedroomsfrom 160 m²from 415 000 $
from 296 000 $from 2 250 $/m²
AMALI
AMALI
Object typeHospitality
Completion dateQ2 2027
DeveloperMIRAH
Total areafrom 96 m² to 187 m²
Down Payment30%
1 bedroomfrom 96 m²from 744 100 $
2 bedroomsfrom 187 m²from 1 488 200 $
from 744 100 $from 7 727 $/m²
Eternal Villas
Eternal Villas
Object typeResidential
Completion dateQ4 2026
DeveloperArconique
Total areafrom 141 m² to 141 m²
Down Payment30%
2 bedroomsfrom 141 m²from 312 889 $
from 312 889 $from 2 219 $/m²
VODOPAD
VODOPAD
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Village of Kedewatan
Object typeResidential
Completion dateQ2 2025
DeveloperMOVE PROPERTY GROUP
Total areafrom 28 m² to 45 m²
Down Payment50%
1 bedroomfrom 28 m²from 79 000 $
from 79 000 $from 1 933 $/m²
Ecoverse Residences
Ecoverse Residences
Indonesia, Bali, Badung Regency, Mengwi District, Munggu
Object typeResidential
Completion dateQ1 2026
DeveloperNUANU PROPERTY GROUP
Total areafrom 46 m² to 382 m²
Down Payment35%
Studiofrom 46 m²from 186 000 $
2 bedroomsfrom 128 m²from 381 500 $
3 bedroomsfrom 190 m²from 508 500 $
4 bedroomsfrom 382 m²from 983 000 $
from 186 000 $from 2 573 $/m²
HORIZON CEMAGI
HORIZON CEMAGI
Indonesia, Bali, Badung Regency, Mengwi District, Munggu
Object typeResidential
Completion dateQ3 2025
DeveloperFranz Building Company
Total areafrom 63 m² to 83 m²
Down Payment50%
1 bedroomfrom 63 m²from 211 110 $
2 bedroomsfrom 83 m²from 292 950 $
from 211 110 $from 3 100 $/m²
Nova
Nova
Object typeResidential
Completion dateQ2 2025
DeveloperOXO Living
Total areafrom 197 m² to 197 m²
Down Payment100%
2 bedroomsfrom 197 m²from 456 000 $
from 456 000 $from 2 315 $/m²
ZAYA
ZAYA
Indonesia, West Nusa Tenggara, Lombok Tengah Regency, gorod Praya
Object typeResidential
Completion dateQ1 2027
DeveloperRimba
Total areafrom 100 m² to 100 m²
Down Payment45%
1 bedroomfrom 100 m²from 130 000 $
from 130 000 $from 1 300 $/m²
Villa Malta
Villa Malta
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Tegallalang
Object typeResidential
Completion dateQ4 2024
DeveloperDream House Projects
Total areafrom 143 m² to 143 m²
Down Payment100%
2 bedroomsfrom 143 m²from 299 750 $
from 299 750 $from 2 096 $/m²
Sarcara Villa
Sarcara Villa
Indonesia, Bali, Denpasar
Object typeResidential
Completion dateQ2 2026
DeveloperBali Villa Pro
Total areafrom 72 m² to 77 m²
Down Payment50%
2 bedroomsfrom 72 m²from 112 000 $
from 112 000 $from 1 491 $/m²
1...678...12
Catalog