Nyala Villas
1 offer
Nyala Villas
Nyala Villas
Indonesia, Bali, Badung Regency, South Kuta District, Puri Gading
Object typeResidential
Completion dateQ2 2026
DeveloperSwatch Developments
Total areafrom 125 m² to 125 m²
Down Payment25%
2 bedroomsfrom 125 m²from 319 000 $
from 319 000 $from 2 552 $/m²
1
+62 895 001 924 746info@housebook.deals

About usAbout countryBlogEvents Calendar

Catalog