NAI
1 offer
NAI
NAI
Indonesia, Bali, Badung Regency, South Kuta District, poselok Nusa Dua
Object typeResidential
Completion dateQ1 2028
DeveloperVIBE DEVELOPMENT
Total areafrom 19 m² to 233 m²
Down Payment30%
Studiofrom 19 m²from 64 900 $
1 bedroomfrom 40 m²from 127 000 $
2 bedroomsfrom 118 m²from 245 000 $
3 bedroomsfrom 233 m²from 420 000 $
from 64 900 $from 1 803 $/m²
1
+62 895 001 924 746info@housebook.deals

About usAbout countryBlogEvents Calendar

Catalog