Santana Tropicos Villa
1 offer
Santana Tropicos Villa
Santana Tropicos Villa
Indonesia, Bali, Badung Regency, South Kuta District, Puri Gading
Object typeResidential
Completion dateQ1 2026
DeveloperSantana Tropicos Villa
Total areafrom 80 m² to 80 m²
Down Payment30%
2 bedroomsfrom 80 m²from 154 839 $
from 154 839 $from 1 935 $/m²
1
+62 895 001 924 746info@housebook.deals

About usAbout countryBlogEvents Calendar

Catalog