Bali: Ubud
26 offers
Aura SPG
Aura SPG
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Mas
Object typeResidential
Completion dateQ3 2027
DeveloperSamolet Property Group
Total areafrom 23 m² to 170 m²
Down Payment15%
Studiofrom 23 m²from 82 300 $
1 bedroomfrom 64 m²from 149 300 $
2 bedroomsfrom 170 m²from 295 900 $
from 82 300 $from 1 737 $/m²
Family Ubud
Family Ubud
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Ubud
Object typeResidential
Completion dateQ2 2027
DeveloperSunny Development Group
Total areafrom 44 m² to 76 m²
Down Payment25%
Studiofrom 44 m²from 155 000 $
1 bedroomfrom 61 m²from 190 000 $
from 155 000 $from 3 115 $/m²
Villa CAPRI
Villa CAPRI
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Ubud
Object typeResidential
Completion date
DeveloperDream House Projects
Total areafrom 117 m² to 117 m²
Down Payment100%
2 bedroomsfrom 117 m²from 288 850 $
from 288 850 $from 2 469 $/m²
VODOPAD
VODOPAD
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Village of Kedewatan
Object typeResidential
Completion dateQ2 2025
DeveloperMOVE PROPERTY GROUP
Total areafrom 28 m² to 45 m²
Down Payment50%
1 bedroomfrom 28 m²from 79 000 $
from 79 000 $from 1 933 $/m²
Serenity Estates GBH
Serenity Estates GBH
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Mas
Object typeResidential
Completion dateQ3 2027
DeveloperGlobal Bali Home
Total areafrom 155 m² to 155 m²
Down Payment50%
2 bedroomsfrom 155 m²from 285 000 $
from 285 000 $from 1 839 $/m²
Serenity Village GBH
Serenity Village GBH
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Mas
Object typeResidential
Completion dateQ3 2027
DeveloperGlobal Bali Home
Total areafrom 50 m² to 84 m²
Down Payment35%
1 bedroomfrom 50 m²from 132 000 $
2 bedroomsfrom 84 m²from 199 000 $
from 132 000 $from 2 369 $/m²
Aruna Residence Apartments & Townhouses
Aruna Residence Apartments & Townhouses
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Mas
Object typeResidential
Completion dateQ3 2026
DeveloperDream House Projects
Total areafrom 29 m² to 87 m²
Down Payment70%
1 bedroomfrom 29 m²from 115 500 $
2 bedroomsfrom 87 m²from 275 000 $
from 115 500 $from 3 131 $/m²
Concrete Cube Villa
Concrete Cube Villa
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Mas
Object typeResidential
Completion dateQ4 2025
DeveloperMIC
Total areafrom 215 m² to 215 m²
Down Payment30%
4 bedroomsfrom 215 m²from 400 000 $
from 400 000 $from 1 860 $/m²
Serenity Villas GBH Ubud
Serenity Villas GBH Ubud
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Mas
Object typeResidential
Completion dateQ2 2026
DeveloperGlobal Bali Home
Total areafrom 122 m² to 210 m²
Down Payment90%
2 bedroomsfrom 122 m²from 399 000 $
3 bedroomsfrom 210 m²from 357 000 $
from 357 000 $from 1 700 $/m²
Villa Sicilia
Villa Sicilia
Indonesia, Bali, Gianyar Regency, Ubud
Object typeResidential
Completion dateQ2 2024
DeveloperDream House Projects
Total areafrom 162 m² to 162 m²
Down Payment100%
2 bedroomsfrom 162 m²from 322 400 $
from 322 400 $from 1 990 $/m²
Catalog